40 dienų be plastiko. Ar tau pavyks?

Raginame visus atsisakyti plastiko bent 40 dienų!
Jau kitą savaitę prasideda #PlastikFasten kampanija, kuriai vadovauja EEB narys BUND ir kuri yra dalis Break Free From Plastic judėjimo. Kampaniją įkvėpė pastaruoju metu vis didėjantis dėmesys plastikinės taršos problemai, o ypač neigiamam plastiko poveikiui jūriniams gyvūnams. Sausio mėnesį ES paskelbė Plastikų strategija žiedinėje ekonomikoje, kurios tikslas – sumažinti taršą plastikinėmis pakuotėmis.
Tuos, kurie yra pasiryžę priimti plastiko iššūkį, mes kviečiame dalintis savo patirtimi ir nepamiršti patarti savo kolegoms, draugams ir visiems, kas nėra abejingi. Pasidalinkite savo gyvenimo be plastiko atradimais ir nepamirškite mūsų grotažymės. Kiekvieną savaitę mes kviesime dalintis vis kitokia Jūsų patirtimi, kuri turėtų būti susijusi su mikroplastiku kosmetikoje, atliekų prevencija, apsipirkimo ypatumais ar daiktų perdirbimu.
VšĮ „Žiedinė ekonomika“ ekspertai sveikina šią iniciatyvą ir prisideda prie jos. Dabar pats geriausias laikas pradėti domėtis savimi ir savo aplinka. Mes nesiūlome Jums visiškai atsisakyti plastiko (nes tai net nėra įmanoma), o tiesiog kritiškai įvertinti beverčio plastiko, tokio kaip vienkartiniai indai, ausų krapštukai, plastiko dalelės kosmetikoje ar šiaudeliai, kiekį mūsų aplinkoje.