Projektas “žiedinė ekonomika gimnazijose”

Anglų istorijas ir poetas Herbertas Read’as yra pasakęs, kad dideli pokyčiai žmonijos likime yra įgyvendinami tik mažų vaikų prote. Mes su tuo visiškai sutinkame, dėl to tęsiame projektų ciklą “žiedinė ekonomika gimnazijose”. Seminarų ir dirbtuvių metu gimnazistams pasakojome apie atsakingą vartojimą, atliekų vengimą, antrinį panaudojimą, tinkamą atliekų rūšiavimą bei kaip kiekvienas iš mūsų gali prie to prisidėti. Mokiniams taip pat buvo pristatoma žiedinė ekonomika, tvarūs gamybos būdai ir inovatyvūs verslo modeliai. Kiekvienas buvo skatinamas įsitraukti ir pasidalinti savo nuomone seminarų bei dirbtuvių metu.

2019 m. buvo aplankytos 9 gimnazijos ( Panevėžyje: Vytauto Žemkalnio gimnazija, “Minties” gimnazija ir Juozo Miltinio gimnazija; Radviliškio rajone: Šeduvos gimnazija, Sidabravo gimnazija, Griniškio Juozo Poderio gimnazija, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija, Lizdeikos gimnazija ir Baisiogalos gimnazija), o seminaruose dalyvavo net 396 gimnazistai.

Dėkojame Panevėžio miesto savivaldybei, Radviliškio rajono savivaldybei Zero Waste Europe ir visiems dalyvavusiems gimnazistams!