Visuomeninė aplinkos būklės apžvalga 2022

Laukiamiausas aplinkosaugos renginys „Aplinkos būklės visuomeninė apžvalga 2022“ – jau kitą savaitę! Ko šiemet tikėtis renginio dalyviams? 🤔

Renginio pranešėjų ir vedėjų gretose – žymūs aplinkosaugos aktyvistai. Dalyvių laukia įdomūs susitikimai ir diskusijos!

Renginyje Jūsų laukia:

Lina Paškevičiūtė, Aplinkosaugos koalicijos vadovė, duomenų analitikė, smalsi ir sisteminga gamtos tyrinėtoja, pėdsekystės vadovė, pasišventusi aplinkosaugai daugybės diskusijų ir forumų dalyvė, vizionierė, burianti visuomenę žalesnei ateičiai.

Dr. Ričardas Skorupskas, Vilniaus universiteto Geomokslų instituto docentas, geografas, kraštovaizdžio ir želdynų ekspertas, kraštotvarkininkas, turintis daugiau kaip 18 metų praktinio darbo patirtį rengiant nacionalinio, regioninio bei vietinio lygmens teritorijų planavimo dokumentus, o taip pat – įgyvendinant teritorijų tvarkymo ir apželdinimo projektus. Tai ir talentingas kelionių vadovas, žmogus, ekologinėmis nuostatomis grindžiantis savo asmeninį gyvenimą.

Kristina Dapkūnienė, ekologė, aplinkosaugininkė, “Pelkių atkūrimo ir apsaugos fondas” projekto vadovė. Nuo studijų Vilniaus universiteto gamtos mokslų fakultete pabaigos dirbo aplinkosaugos srityje tiek nevyriausybiniame sektoriuje, tiek ir valstybinėse institucijose. Pastarosiose darbas buvo susijęs su vandens telkinių valdymu ir apsauga, tad Kristina sukaupė didžiulę šios srities patirtį.

Domantas Tracevičius, VšĮ “Žiedinė ekonomika” direktorius, žiedinės ekonomikos specialistas, padeda kurti ir plėtoti verslą, kuris vadovaujasi žiedinės ekonomikos principais. Domanto vizija yra sukurti tokią teisinę aplinką verslui ir vartotojams, kad mes visi galėtume būti tvaresni.

Rugilė Matusevičiūtė, aplinkosaugos žurnalistė, klimato komunikacijos specialistė. Tinklalaidės Išpakuota autorė, tvarumo komunikacijos projekto Tvari Lietuva vadovė, Žinių radijo laidos Tvari Lietuva vedėja.

Giedrė Godienė, kraštovaizdžio geografė, Vilniaus Universiteto Geomokslų instituto Geografijos ir kraštotvarkos katedros dėstytoja. Pagrindiniai Giedrės moksliniai interesai yra kraštovaizdžio politika, estetika, gamtinis karkasas, miestai ir jų žaliosios erdvės, visuomeninė kraštovaizdžio samprata. Ji tiria žmogaus ir gamtos santykį, ir ieško būdų, kaip sutvirtinti šiuos ryšius.

Susitikime Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje gruodžio 2 d. 10 val.!

Pasižymėti renginio dieną savo kalendoriuose galite čia: https://facebook.com/events/s/aplinkos-bukles-visuomenine-ap/515947783413850/

Su 2021 metų būklės apžvalga galite susipažinti čia: https://www.akoalicija.lt/aplinkos_bukle