Saulės elektrinės namuose

Šią savaitę IKEA kartu su Solarcentury pradeda saulės elektrinių pardavimus internetu Vokietijos pirkėjams. Partnerių bendrovė „Solstrale“ tokio tipo pardavimų su investicijomis modelį jau išbandė penkiose skirtingose rinkose. Klientų susidomėjimas patvirtino, o su pasiektais rezultatais visi liko patenkinti. Siūlomi produktai apima viską ko reikia klientui žalios elektros energijos gavybai ir klimato kaitos švelninimui. Paslaugos teikėjai rūpinasi nenutrūkstamu paslaugos teikimu pradedant nuo konsultacijų iki pilno įrengimo atsižvelgiant į individualius klientų poreikius.

Pranešime skelbiama, kad penkiose IKEA parduotuvėse esančiuose informacijos centruose profesionalai mielai supažindina ir atsako į klientų klausimus, gyvas bendravimas leidžia įgyti pasitikėjimą siūlomų paslaugų teikėjais, o pastariesiems suprasti klientų lūkesčius.

Įdomu, ar toks modelis susilauktų pripažinimo Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose? Decentralizuota gamyba tampa kur kas labiau prieinamesnė nei prieš keletą metų, kuriami produktai ir investiciniai modeliai leidžia naudotis čia ir dabar, apsisaugoti nuo didėjančių elektros kainų, o svarbiausia mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išskyrimą į atmosferą.